Facebook
Instagram

Iwona i Krzysztof

Iwona i Krzysztof

Iwona Klimczak - Współwłaścicielka salonu, trzykrotna zdobywczyni tytułu National Colorist w konkursie Color Zoom, wielokrotna laureatka konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Z fryzjerstwem związana od lat, uczestniczyła w szkoleniach u najlepszych kreatorów fryzur w Polsce, Niemczech, Włoszech i Wielkiej Brytanii. Nienawidzi rutyny, zaś fryzjerstwo jest dla niej formą wyrazu, która nigdy nie nudzi. Wręcz przeciwnie – z roku na rok czuje coraz silniejszy dreszcz podekscytowania tym, co robi. Mistrzyni koloryzacji i łączenia sprzeczności, fascynują ją nietypowe zestawienia kolorów, uwielbia totalne eksperymenty i zabawy świeżymi, nasyconymi barwami. Przez lata wypracowała własny styl balansujący na krawędzi pomiędzy awangardą a klasyką.

Odpoczywa z daleka od ludzi, leżąc na hamaku lub pływając, wpatrzona w niebo.

Krzysztof Klimczak - Współwłaściciel salonu, Mistrz Polski we fryzjerstwie, laureat licznych konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Kilkanaście lat w branży, uczestniczył w szkoleniach u najlepszych kreatorów fryzur w Polsce, Niemczech, Włoszech i Wielkiej Brytanii. Ekspert we fryzjerstwie męskim i perfekcjonista nożyczek, potrafi wyczarować najbardziej architektoniczne cięcia. W pracy niezwykle cierpliwy, zawsze tryska dobrym humorem i optymizmem. Poza fryzjerstwem interesuje się fotografią i kobietami.

Na swoich barkach dźwiga machinę rachunkowości, dlatego po pracy biega z fakturami między bankiem a księgową. Jest jak prawdziwy sternik, bez którego salonowy statek by niechybnie zatonął.

Do Iwony i Krzysztofa można się umówić zarówno na ul. Lnianą, jak i na ul. Wodną.

marcin

marcin

Marcin fryzjerstwem zajmuj się od 6 lat, biorąc udział w licznych szkoleniach dzięki czemu wciąż rozwija swoje umiejętności. Najbardziej lubi koloryzacje które wykonuje na włosach kobiet jak i mężczyzn, stawia na kolory soczyste, jak i te bardzo naturalne. Zaraża uśmiechem i pozytywną energią wszystkie kobiety. Po pracy lubi aktywnie spędzać czas.

Marcina spotkacie w salonie na ulicy Wodnej.

zaneta

zaneta

Znalazła się u nas nie bez powodu, ponieważ ujęła nas swoją osobowością i pasją do fryzjerstwa.
Choć jest bardzo młodą osobą to fryzjerstwem zajmuje się już 7 lat.
Mimo iż na pozór jest spokojną osobą, to jednak w swoich metamorfozach dobierając kolor i strzyżenie potrafi pokazać pazur, przez co jej fryzury są wyjątkowe i oryginalne.
Przychodząc do niej na wizytę każdy klient czuje się rozpieszczony, a jej podejście do klienta sprawia, że klimat całej wizyty jest bardzo swobodny. Jej fryzury to nie tylko piękne koloryzacje i strzyżenia, ale tworzy również piękne upięcia okolicznościowe.
Ciągle doszkala swoje umiejętności tak by w jej pracach można było poczuć świeży powiew najnowszych trendów.
W wolnym czasie lubi poczuć dreszcz adrenaliny jeżdżąc na motorze, ale lubi czasami wyciszyć się czytając ciekawą książkę.

Żaneta pracuje w salonie na ul. Lnianą

Paulina

Paulina


Od najmłodszych lat uwielbiała działać przy włosach, jednak za namową bliskich wybrała architekturę, a że przeznaczenia się nie oszuka, od kilku lat spełnia się we fryzjerstwie.
Ciepła, otwarta na ludzi osoba, która tnie włosy tak, aby na głowie zapanował porządek. Jej geometryczne cięcia wprawiają nawet najnudniejszą fryzurę, w przykuwająca uwagę formę.
A że włosów nigdy dość! w wolnym czasie czesze do rożnych sesji zdjęciowych.

Paulia pracuje w salonie na ulicy Wodnej.

Bartek

Bartek

 Swoją przygodę z nożyczkami rozpoczął ponad 5 lat temu. Połączenie fryzjerstwa i kontaktu z drugim człowiekiem sprawia, że uwielbia swoją prace. Szlifował swój warsztat w Polsce jak i poza jej granicami. Zapanować umie nie tylko nad niesforną fryzurą, ale potrafi też okiełznać najbardziej nieposkromioną brodę. Dusza towarzystwa, aby się o tym przekonać wystarczy spędzić na jego fotelu kilka chwil. Jak każdy facet interesuje się motoryzacja. Swoją duszę artystyczną dopełnia grą na gitarze w towarzystwie znajomych. 
Do Bartka można umawiać się na ul. Wodną 25

Ania

Ania

Obowiązkowa, systematyczna i punktualna. Odkąd sięga pamięcią, zawsze chciała być fryzjerką. Kierując się zasadą „jeśli chcesz być dobry, ucz się od najlepszych”, szkoliła się pod okiem najwybitniejszych mistrzów województwa łódzkiego. Po urodzeniu dziecka poczuła się gotowa do działania i właśnie wtedy wzięliśmy ją pod swoje skrzydła. Miłośniczka klasycznych upięć i stonowanych kolorów. Zapytana, jakimi cechami powinien wyróżniać się dobry fryzjer, odpowiada krótko: kreatywnością. Co najbardziej lubi w swojej pracy? Uśmiech klienta zadowolonego ze swojej nowej fryzury.

Ania strzyże zarówno kobiety, jak i mężczyzn na ul. Lnianej :)

Tomasz

Tomasz

Fryzjerstwo jest jego pasją, a od 9 lat także sposobem na życie. Jak sam powtarza ma je w genach – trudnili się nim jego pradziadek, ciotka i matka. W pracy najważniejsze jest dla niego poczucie satysfakcji, które dają mu głównie odważne cięcia i soczyste, błyszczące, intensywne koloryzacje. Uwielbia stylizacje z nutką szaleństwa, odpowiadające jego pozytywnie zwariowanej osobowości. Słynie z perfekcyjnych upięć i koków, a także z awangardowych, krótkich fryzur. Jego klientki podejrzewają, że urodził się z grzebieniem i nożyczkami w dłoniach.
Akumulatory ładuje łowiąc ryby lub po prostu dobrze się bawiąc z przyjaciółmi.

Do Tomka można się umawiać na ul. Lnianą, gdzie pracuje jako starszy stylista.
Kuba

Kuba

Kuba - Jak sam o sobie mówi, jest dowcipny i ambitny, choć miewa niekiedy skłonność do leniuchowania. ;-) Specjalizuje się we fryzjerstwie męskim, zaś fascynacja nim – jak żartobliwie wspomina – zaczęła się od grona zarośniętych kolegów. To popchnęło go w stronę profesjonalnej edukacji i pozwoliło ukończyć z doskonałymi wynikami dwuletnie studium fryzjerskie. W swojej pracy łączy najnowsze trendy z tradycyjną męską elegancją, dzięki czemu jego stylizacje nabierają klasycznego sznytu.

Pasjonat gry w tenisa i kina grozy, uwielbia czuć dreszcz adrenaliny na plecach, dużą frajdę czerpie również z dobrej zabawy ze znajomymi. Ma rewelacyjny kontakt z naszymi najmłodszymi klientami.

Kuba jest stylistą w salonie przy ul. Lnianej.
Marek

Marek

Marek
Specjalista męskich strzyżeń oraz profesjonalnej stylizacji brody. Fryzjerstwem zajmuje się już od 20 lat.
Fachu uczył się od mistrza Czesława, tam właśnie "stawiał pierwsze próby z nożyczkami". W pracy ceni sobie precyzję i perfekcjonizm, świetnie łączy klasyczne strzyżenia z nowoczesnymi trendami. Każdy, kto choć raz usiądzie na jego fotelu, z przyjemnością powraca.
Jak sam mówi, satysfakcja klienta jest najlepszym dowodem na to, że obrał właściwą drogę zawodową.
Uczestnik wielu szkoleń branżowych. W pracy chętnie posługuje się brzytwą, nie tylko podczas stylizacji brody.
Miłośnik gotowania i górskich wędrówek.
Na co dzień Marek przyjmuje swoich klientów w salonie przy ul. Lnianej.

Ania

Ania

Ania - Szczera i bezkompromisowa, wizażem zajmuje się od 15 lat. Swoje powołanie odkryła w szóstej klasie szkoły podstawowej. Początkowo pasjonowała ją jedynie sztuka makijażu, jednak z czasem rozszerzyła swoje zainteresowania również o sferę kosmetyki. Widzieć, jak ktoś się zmienia, jak daje mu to radość i zadowolenie – oto sens jej pracy, która już dawno przestała być dla niej jedynie hobby i wypełnia teraz całe jej życie. Laureatka  konkursów makijażowych, jej specjalnością jest make-up wykonywany techniką airbrush, zwłaszcza w odcieniach śliwki, granatu i butelkowej zieleni.

Ania pracuje w salonie przy ul. Wodnej.

Luda

Luda

Luda - Wirtuoz paznokci
Wiedze na temat technik oraz trendów zdobienia paznokci zdobywała poza wschodnimi granicami naszego kraju, gdzie jak wiadomo tworzone są najnowsze trendy dotyczące paznokci.
Pogoda ducha oraz umiejętność nawiązywania kontaktu z ludźmi powodują, że każda klientka czuje się wyjątkowa. Nie znosi nudy, a jej głowa jest pełna pomysłów. Nie pozwala by w jej prace wkradła się rutyna, a wzory które tworzy to prawdziwa sztuka.
Ciekawe, pełne żywych kolorów wzory, a nawet postacie z bajek wszystko to powstaje na paznokciach jej klientek. Dba nie tylko o ładny wygląd, ale również o kondycję paznokci.
Z opinii naszych klientek wiemy, że swoją prace wykonuje nie tylko z sercem, ale również ogromną precyzją, zaangażowaniem i dokładnością,
a efekt po każdym zabiegu jest trwały.
Wolny czas poświęca doskonaleniu i rozwijaniu swoich umiejętności oraz rodzinie.

 Pracuje w salonie na ulicy Wodną 25.

Marzena

Marzena

Marzena
Specjalistka od makijażu i manicure, a w szczególności wszelkich – standardowych i niestandardowych – zdobień paznokci. Uzdolniona plastycznie, potrafi wyczarować na płytce paznokcia nawet najbardziej filigranowe wzory. W pracy jedynym ograniczeniem jest dla niej własna wyobraźnia i wizja klienta. Posiada otwarty umysł, więc trudno określić jej jeden styl czy konkretną gamę barw, w których czuje się najlepiej – za każdym razem swoje pomysły dopasowuje do osobowości i stylu bycia klientów. Inspiracje czerpie z wielu źródeł: najnowszych trendów w manicure i makijażu, mody ulicznej czy swojego życia rodzinnego. Słowem: inspiruje ją życie w swoim bogactwie i nieprzewidywalności.
Jako młoda, pracująca matka prawie w ogóle nie odpoczywa, niemal przez cały czas żyjąc „w biegu”. Ale kiedy rzeczywiście ma wolny czas, stawia na całkowity relaks i słodkie lenistwo w domowym zaciszu.

Pracuje w salonie na ulicy Lnianej

Kasia

Kasia

Kasia - Kosmetyką zajmuje się profesjonalnie od 10 lat, choć już w szkole malowała koleżanki na imprezy i przebijała im uszy. Niezwykle zdolna i wszechstronna, nie lubi się ograniczać – równie dobrze sprawdza się przy zabiegach pielęgnacyjnych, jak i manicure czy pedicure. Bardzo szybko przyswaja wiedzę i umiejętności, czym zjednuje sobie serca klientów. Swoją pracę stara się wykonywać tak, jakby robiła to dla samej siebie, zaś największą satysfakcję czuje wtedy, gdy klient wychodzi zadowolony, a za jakiś czas do niej wraca. Ogromnie ceni ład i porządek.
Zapalona pływaczka, miłośniczka dobrego kina i zaskakujących potraw, utalentowana plastycznie. Jej ulubione kolory to beże, brązy, granaty i grafity.

Do Kasi można się umawiać na ul. Lnianą.