BARBER SHOP

07 kwietnia 2017 r. 23:58

Zapraszamy na usługi barberskie do naszych salonów. Nasi specjaliści od lat pielęgnują włosy oraz brody naszych klientów. Rytuał golenia zarostu jest nąszą perełką o którą dbamy ze szczególną uwagą. Doświadczenie w barberingu zdobywaliśmy latami dzięki temu nasze usługi są wyjątkowo dopracowane ze szczegółami pielęgnacji męskich zarosów. Profesjonalny salon Barberowy oprócz usługi fryzjerskiej koniecznie powinien zapewnić odpowiednie kosmetyki do dalszej stylizacji i pielęgnacji zarostu oraz twarzy przed i po goleniu. Odpowiednia wiedza to dziś rzadkość w salonach a kosmetyków na rynku detaliczny jest sporo, potrafimy dopasować odpowiedni asoryment do potrzeb klienta tak aby nie zalegał jako kolejny na półce w łazience.

Tagi: #barbershop #barberlodz #barberłódź #barber #broda #golenietwarzy #golibroda #meskapielegnacja

(15) komentarzy

Depilacja laserem diodowym Versus

01 stycznia 1970 r. 01:00

NOWOŚĆ W NASZYM SALONIE!

 

Versus to najnowszy laser diodowy służący do usuwania owłosienia. 

Wyposażony został w niezwykle efektywny oraz niezależny systemem chłodzenia głowicy Coll Up, który sprawia, że zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny dla skóry.

Zabieg polega na emisji łagodnej wiązki promieni, pochłanianych przez komórki barwnikowe włosa. Dochodzi wtedy do wytworzenia bardzo wysokiej temperatury nawet od 60 od 65°C, co prowadzi do zmiany struktury białka i skutecznego zniszczenia mieszka włosowego po kilku zabiegach.

Co wyróżnia zabieg laserem Versus?

Jest to jedna z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Urządzenie, dzięki odpowiedniej długości fal (808 nm), umożliwia precyzyjne dotarcie do mieszków włosowych i ich uszkodzenie w procesie fototermolizy.

Stały układ chłodzenia Cool Up powoduje zwiększenie komfortu klienta podczas zabiegu, a plynnie regulowana  prędkość podawania impulsów znacząco zwiększa szybkość wykonywania zabiegu.

Wszelkie nieprzyjemne odczucia klienta są więc sprowadzane do minimum.

Dzięki zastosowanej najnowszej soczewce Prolense zabieg jest bezpieczny dla otaczających mieszki włosowe tkanek. Nie dochodzi do oparzeń, a pacjent od razu może powrócić do codziennych aktywności.

Bardzo dobre rezultaty redukcji owłosienia są osiągane zazwyczaj po wykonaniu serii 3-6 spotkań regularnie co 4-5 tygodni w zależności od tempa wzrostu włosów.

Po zakończeniu serii - co ok. 1-1,5 roku zalecane jest wykonanie zabiegu odświerzającego.

 

 

Tagi: #laser #depilacjalaserowa #diodowy #depilacja #owłosienie,

(15) komentarzy